Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z serwisu Polska Galeria Handlowa a także na temat bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu oraz zawierania transakcji.

Rejestracja

Logowanie

Reguły serwisu

Kupowanie

 • Rodzaje aukcji
  • Tryby sprzedaży w serwisie

   Serwis umożliwia Państwu zakup przedmiotów w różnych trybach:

   Licytacja - Sprzedający określa cenę początkową oraz ma możliwość ustalenia ceny minimalnej (ceny, od której jest skłonny sprzedać dany Towar). Z chwilą złożenia przez Kupującego oferty przekraczającej wysokość ceny minimalnej, informacja o cenie minimalnej znika z Aukcji. Zainteresowani Kupujący mogą przebijać wzajemnie oferty cenowe. Licytację wygrywa ten Użytkownik, który oferuje najwyższą cenę w chwili zakończenia Licytacji. Licytacja może być powiązana z opcją "Kup Teraz".

   Kup Teraz - zakup na takiej aukcji odbywa się automatycznie po zatwierdzeniu wszystkich szczegółów transakcji przez kupującego. Po zakupie, Kupujący otrzymuje powiadomienie na maila.

   Ogłoszenie – dodanie przedmiotu w trybie ogłoszenia ma wyłącznie charakter informacyjny a transakcja, której przedmiotem jest produkt/usługa o którym mowa w ogłoszeniu nie może odbyć się za pośrednictwem serwisu.

 • Formularz płatności i dostawy

Sprzedawanie

Panel użytkownika